Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference Liepājā 27.03.2015 14:05

Visi jaunieši, kas piedalījās konferencē, jau bija ieguvēji, jo tikai ar labi izstrādātu darbu var iegūt iespēju savu darbu prezentēt visam Kurzemes reģionam.

Pēc pasākuma atklāšanas Liepājas Universitātes zālē darbs turpinājās 21 sekcijā, kurās skolēni prezentēja savus izstrādātos zinātniski pētnieciskos darbus un atbildēja uz ekspertu jautājumiem. Visplašāk tika pārstāvētas pedagoģijas, vēstures, kā arī vairākas dabas zinātņu sekcijas: veselības zinātne, vides zinātne, fizika, ķīmija.

Šogad vērtēšanai bija iesniegti 110 zinātniski pētnieciskie darbi, kurus izstrādājuši 127 skolēni no Kurzemes reģiona – ir pārstāvēts Kuldīgas, Grobiņas, Saldus, Brocēnu, Rojas, Dundagas, Talsu, Vaiņodes, Aizputes, Pāvilostas, Skrundas novads, Ventspils un Liepāja. 

Talsu Valsts ģimnāzija bija arī viena no tām 7 skolām, kas saņēma Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes atzinības rakstu par labiem sasniegumiem Kurzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē.

Ģimnāzijas 11. un 12. klases skolēnu Anetes Alkšbirzes, Annas Vilkas, Elzas Annas Grahoļskas, Kristas Āboliņas, Ances Kirilovas, Roberta Brāļa, Artūra Reinholda, Ievas Uertes, Helvija Adama, Gundara Brožes, Kārļa Lēmaņa - Leimaņa, Roberta Ķēniņa zinātniski pētnieciskie darbi ir izvirzīti uz Latvijas 39. skolēnu zinātnisko konferenci, kas notiks Rīgā no 24. līdz 26. aprīlim. Vēlam veiksmi!


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

zpd