Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Skolēnu sacensības vieglatlētikā 19.09.2019 09:38

Mūsu skolas labākie vieglatlēti 8.-9.klašu grupā un 10.-12.klašu grupā 18.septembrī mēroja spēkus dažādās vieglatlētikas disciplīnās. Sacensībās piedalījās Talsu, Rojas un Dundagas skolu audzēkņi. Vairākiem mūsu skolas sportistiem izdevās parādīt izcilu un teicamu sniegumu.

Pirmo vietu izcīnīja: 

Madara Rekšņa 60m skrējienā un 800m skrējienā, Megija Medne augstlēkšanā, Natālija Jurāne 800m skrējienā.

Otro vietu:

Krista Prūse 800m skrējienā,  Samanta Lūse tāllēkšanā, Ketlina Kālberga 800m skrējienā, Roberts Arājs augstlēkšanā, Niklāvs Dambergs 1000m skrējienā, Roberts Pičukans 1000m skrējienā, Dinārs Celms lodes grūšana.

Trešo vietu:

Paula Eglīte lodes grūšanā un augstlēkšanā, Samanta Lūse 60m skrējienā, Patrīcija Palameika šķēpa mešanā, Vanesa Aleksīna augstlēkšanā, Natālija Jurāne 60m skrējienā, Kristaps Dauksts lodes grūšanā, Miks Arums tāllēkšanā, Roberts Pičukans 60m skrējienā.

Komandu vērtējumā Talsu Valsts ģimnāzijai 2.vieta vidusskolu grupā gan zēnu, gan meiteņu konkurencē, 2.vieta arī 8.-9.klašu meiteņu komandai un 3.vieta 8.-9.klašu zēniem.

Sporta skolotājs Andris Šņoriņš


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sacensības