Skolas sols gaida Jūs septembrī :) 02.06.2015 16:13

Marta sākumā ģimnāzijas direktors saņēma iesniegumu, kuru bija parakstījuši vairāk nekā 100 ģimnāzisti. Iesniegumā tika lūgts radīt iespēju apsēsties skolas gaiteņos, garderobē starpbrīžos un brīvajās stundās.

Jaunieši lūdza arī ieviest skolā skapīšus vidusskolas klases skolēniem, kā arī paredzēt vietu mācībām ārpusstundu laikā.

Šobrīd, atbildot uz skolēnu iesniegumu, ir paredzētas divas lietas:

*) skolas vides modernizācijas projektā ir plānots izveidot katram ģimnāzijas skolēnam individuālu un slēdzamu skapīti ikdienas mantu novietošanai;

*) skolotājs Jānis Bērziņš (PALDIES!) ir izveidojis paraugu, pēc kura nākamajā mācību gadā, apgūstot prasmes amatmācībā, skolēni paši varēs izveidot solus ģimnāzijas gaiteņiem.

Tātad viens sols jau gaida Jūs, skolēnus, septembrī atgriežamies skolā, cerībā, ka viņam pievienosies citi.

Jauku un piedzīvojumiem bagātu vasaru un uz tikšanos septembrī!

skolas vide