Skolas 100-gades salidojums 26.03.2019 18:15

Talsu Valsts ģimnāzijas absolventi un bijušie darbinieki,

aicinām uz skolas 100-gades Saulgriežiem un salidojumu 2019.gada 21.jūnijā.

Satikšanās skolā Talsos, Brīvības ielā 29.

• No 16:00 līdz 19:00 ceļojumi skolas vēsturiskajā ēkā katram sava izlaiduma atmiņās.
  • 19:00 Lielais visu gadu izlaidumu koncertstāsts skolas sporta zālē.
  • 21:30 svētku balle un klašu satikšanās sporta zālē, muzicē grupa „Cits kvartāls”.
  • 22:00 zaļumballe pie skolas, spēlēs grupa „Rumbas kvartets”, darbosies bufete.
  • Pusnaktī – saulgriežu līgošana, gaismu spēlēs skolas dārzā.

Dalība salidojumā ar ieejas kartēm, kas maksā 10.00 EUR un nopērkamas https://www.bilesuparadize.lv/events/event/72795#prettyPhoto.  Pasākuma dienā dalības maksa 15.00 EUR, un ieejas kartes varēs iegādāties Talsu Valsts ģimnāzijā.

Izlaiduma puķu smarža, smaidi, vēlējumi dzīves ceļu uzsākot, jaunības spars un izlaiduma nakts burvība. Vai to atrodi sava izlaiduma fotogrāfijā? Līdz 2019.gada 1.jūnijam atsūti  šīs fotogrāfijas kopiju uz epasta adresi talsugimnazija@talsi.lv, lai  varam izveidot lielāko izlaidumfoto galeriju Talsos un ieraudzīt sevi, savus klasesbiedrus kopējā skolas izlaidumu stāstā!

salidojums