Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss 16.04.2014 21:02

Par konkursiem stāsta Kristaps Smilgainis, 10. a klases skolnieks: "Skatuves runas konkursos jau piedalos vairākus gadus un šogad atkal izdevās veiksmīgi tikt pāri pirmajām kārtām. Kopā bijām 19 dalībnieki šajā reģionā (visā valstī vairāk kā 200 dalībnieku), jāpiebilst - labākie dalībnieki. Katrs priekšnesums bija interesants un ar savu "odziņu", bija interesanti klausīties, bet tomēr priekšpēdējais kārtas numurs nedeva mieru līdz galam izbaudīt runātāju priekšnesumus. Bija neliels uztraukums tāpēc, ka šoreiz laika gatavoties bija pavisam maz - tikai divas nedēļas. Kāpēc tikai divas?  Tāpēc, ka žūrija iepriekšējā kārtā "izbrāķēja" izvēlētos darbus un nācās tos nomainīt, gatavot no jauna. Konkurence bija sīva, bet tomēr kopā ar citiem dalībniekiem izdevās izcīnīt augstāko pakāpi. Ieguvu 47,7 punktus no 50 - neliela rezerve nākamajam gadam." Apsveicam Kristapu  ar iegūto 1. pakāpi Latvijas Skolēnu skatuves runas konkursā Kurzemē!
 
Kristaps ir arī viens no ģimnāzijas teātra studijas dalībniekiem, un uzreiz pēc skatuves runas konkursa piedalījās literāro uzvedumu konkursā.
"Abi konkursi šogad notika tepat – Talsos, tāpēc paspēt uz abiem nebija problēmas.Vēl viena pirmā pakāpe. Netrūka daudz punktu līdz maksimālajam skaitam. Abi konkursi tiek vērtēti valsts līmenī. Kopumā esmu apmierināts ar padarīto, bet, protams, vēl ir lietas, kuras var "pieslīpēt", izdarīt labāk.Paldies Talsu Valsts ģimnāzijas teātra studijas kolektīvam un Vairai Kamarai par padarīto darbu!" turpina Kristaps. Kopumā valstī literāro uzvedumu skatēm ir pieteiktas 50 izrādes.

Ģimnāzijas teātra studija šogad iestudēja Manfrēda Kibera pasaku Vairas Kamaras dramatizējumā "Pasaules dārzs". Tā ir romantisma un smaida caurstrāvota izrāde, kuru publika vēl varēs baudīt 25. aprīlī Kurzemes reģiona vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa "Trejdeviņas saules lec" noslēguma pasākumā Talsu tautas namā, kā arī 9. maijā ģimnāzijā Mātes dienai veltītajā svētku koncertā.


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

skates, teātra pulciņš, pašdarbības kolektīvi