Skatuves runas konkurss sākumskolā 28.11.2012 08:23

Pirmie savas prasmes rādīja 1.- 3. klašu skolēni. Noklausoties  desmit skolēnu priekšnesumus,  žūrija vienprātīgi novada konkursam  izvirzīja 1.b klases audzēkni Miku Krastiņu ar Jāņa Petera dzejoli „Kurzeme”. 4.- 6.klašu grupā bija piecpadsmit runātāji, un žūrijai bija grūti izvērtēt un izvirzīt pašu labāko, jo šajā grupā parādījās daudz talantīgu runātāju. Katrs dalībnieks saņēma Talsu sākumskolas atzinības rakstu, bet novadā skatuves runas konkursā piedalīsies  Anna Niceta Stariņa no  6.a klases ar Maijas Laukmanes dzejoli ”Pasaku  feja”. Žēl, ka pēc nolikuma  no katras grupas uz novadu varēja izvirzīt tikai vienu dalībnieku. Paldies skolotājām, kas mudināja sagatavot darbus konkursam,  vecākiem par atbalstu  un skolēniem par uzdrīkstēšanos un ieguldīto darbu.

pasākumi, Savējie, sākumskola