Skatuves runas konkurss 2021 18.02.2021 16:56

18.februārī Talsu Valsts ģimnāzijā notika Skatuves runas konkurss no 1.- 12. klasei.

Skolotāja Antra Puriņa sagatavojusi brīnišķīgus runātājus, kuri ar savu sniegumu aizkustināja klausītāju un vērtētāju sirdis. Šajā laikā, kad klātienē nav iespējams satikties, svarīgi ir sniegt klātesamības sajūtu un patiesu mākslas baudījumu. Skolotāji, kuri piedalījās vērtēšanā, atzina, ka noticēja katram runātājam, redzēja  uzburtās ainas un novērtēja katra mākslinieka sniegumu. No sirds aizkustināja gan mazie, gan lielie ģimnāzisti. Lepojamies ar saviem talantīgajiem audzēkņiem.

Paldies par emocijām un ieguldīto darbu  mūsu lieliskajiem māksliniekiem Paulai Krampei, Matīsam Ļutjanskim, Līgai Bergmanei, Matīsam Erenšteinam, Elīzai Landrātei, Samantai Millerei, Sanijai Valainei, Sofijai Līgai Ābelei, Mikum Krastiņam, Katei Celai, Erianai Velikai, Renāram Bērziņam, Dāvim Indriksonam un Elizabetei Annai  Bernānei. Paldies skolotājai Antrai  par darbu, sagatavojot un iedrošinot runātājus.