Sirsnīgi apsveicam! 13.11.2012 20:13

Gan ģimnāzija, gan pašvaldība ir novērtējusi L.Sokolovas, A. Stāmeres un I.Heniņas pašaizliedzīgo darbu skolēnu izglītošanā un ieguldījumu darbā ar Talsu novada radošajiem, talantīgajiem jauniešiem. Skolotāja Līksma jau vairāk nekā 10 gadus radoši vada ģimnāzijas literārās jaunrades klubu "Savējie". Kopīgi rīko gan plenērus, gan pasākumus skolas saimei, gan izdod radošo darbu krājumus. Skolotāja Ilona atbildīgi māca savu mācību priekšmetu, viņas skolēni sasniedz labus rezultātus valsts pārbaudes darbos. Skolotāja ir bijusi skolēnu, vecāku un kolēģu novērtēta klases audzinātāja. Skolotājas Ainas skolēni ar interesi mācās ģeogrāfiju, savas zināšanas apliecina eksāmenā. Skolotāja Stāmere katru gadu vada skolēniem zinātniski pētnieciskos darbus, iepriekšējo gadu autori valsts konkursā kļuvuši arī par laureātiem. Savukārt I. Smildzēja sevi apliecina kā talantīgu un pedagoģiskajam darbam ļoti motivētu, sabiedriski aktīvu un radošu skolotāju un ar aizrautību vada gan stundas, gan audzina klasi un veiksmīgi sadarbojas ar vecākiem. Skolotājas Ievas aizraušanās ir dziesma, un viņa ar tām bagātinājusi vairākus skolas pasākumus, un šoruden iepriecināja arī novadniekus.

Klātienē skolotājas tiks sveiktas 18. novembrī  Valsts svētku svinīgā pasākuma laikā, lielkoncertā "Uz gaismu". Bet jau tagad priecājamies kopā ar Jums un sirsnīgi apsveicam!

pedagogi