Seminārs "Atbalsts mācīšanās prasmju un emocionālā intelekta prasmju attīstībai" 28.10.2019 21:11

Skolēnu rudens brīvdienās, 25.oktobrī, Talsu Valsts ģimnāzijā notika izglītojošs seminārs "Atbalsts mācīšanās prasmju un emocionālā intelekta prasmju attīstībai", kurā piedalījās Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novada pedagogi.

Semināra sākumā pedagogus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja interešu izglītības "Dziesmu skola" meiteņu ansamblis, vadītāja Baiba Veismane-Rezonga. Semināra pirmo daļu vadījā Latvijas Universitātes Psiholoģijas, pedagoģijas un mākslas fakultātes lektors, psihologs, Skola2030 vecākais eksperts Edmunds Vanags. Savukārt semināra otrā daļā pieredzē dalījās Lauma Žubule, izglītības centra "Cilvēkam" komandu sadarbības un emocionālā intelekta trenere.

seminārs