Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Sākumskolas skolotāju konference 31.10.2021 14:04

Talsu novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Latvijas Universitāti, LU Fondu un LU SIIC organizē Sākumskolas skolotāju metodiski praktisko konferenci "Mācām skolēnus domāt dziļāk “STEM SKOLĀ. UZDRĪKSTOS, DOMĀJU, RADU!”."

Ņemot vērā pašreiz spēkā esošos ierobežojumus, konference plānota tiešsaistē 13. novembrī no plkst. 10.30 līdz plkst. 16.00. 
Aicinām visus novada sākumskolas skolotājus reģistrēties un pieslēgties konferencei.
 
Īsa anotācija:
Konferences sākuma daļā, STEM kontekstā, kopīgi domāsim un analizēsim to, ko nozīmē mācīt skolēnus domāt dziļāk, kā to varam ieraudzīt izmantojot datus un tajos balstīt mācīšanās plānošanu. Vai un kā noticam tam, ka katrs skolēns var un kā atbalstām skolēnu mācīšanos un iedziļināšanos.
2.daļā - darbnīcās apskatīsim labās prakses piemērus, kā veidot uzdevumus skolēnu izpratnes padziļināšanai, kā mācām prasmes un attīstām skolēnu spēju rīkoties arī jaunās un nezināmās situācijās, kā prasme skaidrot un argumentēt palīdz attīstīt skolēnu izpratni.

 

Uz konferenci skolotājiem lūgums sagatavot sev izdrukātu darba lapu uz Solvitas Lazdiņas nodarbību: https://docs.google.com/document/d/17qXDjyS1HtWueCazGb8udrIbSbxzZNPfcEaP12Fl14U/edit?usp=sharing

Pievienotie attēli

Pievienotie faili