Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Šaha turnīrs Dundagas pilī 07.10.2020 21:10

25. septembrī Dundagas pilī notika ikgadējais jauno šahistu turnīrs iesācējiem un 4.-3. sporta klasēm. Sacensībās piedalījās skolēni no Dundagas vidusskolas (skolotājs Alnis Auziņš), Ventspils Jaunrades nama (skolotāja Ilze Burkevica) un Talsu Valsts ģimnāzijas.

4.-3.sporta klašu sacensības norisinājās pēc riņķa sistēmas. Šajā turnīra grupā piedalījās viens TVĢ skolēns – Ričards Kārlis Ozoliņš. Spēcīgu pretinieku konkurencē Ričards ieguva 2 punktus no 11. Iesācēju grupā turnīrs risinājās pēc Šveices sistēmas 7 kārtās. Otro vietu sīvā konkurencē (tikai par 0,5 punktu atpaliekot no uzvarētāja) izcīnīja Krišjānis Skuja (5,5 punkti no 7); trešo – Rinalds Rullis (4,5 punkti no 7). Meiteņu konkurencē mūsu Madara Auna izcīnīja 2.vietu (3 punkti no 7) un Lība Ķīviča – 3.vietu ar 2,5 punktiem. Nora Dreiškena ierindojās 4.vietā ar 1,5 punktiem no 7 spēlēm.

Pārējo šahistu rezultāti: Markuss Āboliņš 4.vieta (4,5 punkti no 7), Martins Keinis – 5.vieta (4 punkti no 7), Matīss Ernšteins – 7.vieta (3,5 punkti no 7), Kristens Oskirko – 9.vieta (2,5 punkti no 7).

Trīs skolēni – Krišjānis Skuja, Rinalds Rullis un Markuss Āboliņš - izpildīja 4.sporta klases normu.