Sadarbība projektā UNESCO IITE jeb "Mācīšanās nākotnei" 28.12.2012 13:59

Videosveicienā meitenes parādīja, kā pagatavot piparkūku mīklu un izcept šo svētku gardumu, kā arī sveica skolēnus un skolotājus Ukrainā ar latviešu Ziemassvētku tautasdziesmām.

Projektā "Mācīšanās nākotnei" iesaistītas 14 valstis, tajā skaitā arī Latvija, un galvenā uzmanība tajā veltīta skolotāju un skolēnu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) kompetencēm. Latviju projektā pārstāvTalsu Valsts ģimnāzija, Valmieras Valsts ģimnāzija kopā ar Valmieras sākumskolu un Rīgas Klasiskā ģimnāzija. “Mācīšanās nākotnei" ir pilotprojekts, ar kura palīdzību UNESCO Asociēto skolu projekta dalībskolās plānots veicināt pārdomātu IKT izmantošanu izglītībā ar mērķi padarīt mācību saturu atbilstošu mūsdienu izaicinājumiem sabiedrībā un vidē, tādejādi sekmējot ilgtspējīgu attīstību. Vairāk par projektu var uzzināt šeit.

UNESCO IITE