Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Sacensības volejbolā 28.novembrī 29.11.2018 18:34

28.novembrī četras Talsu Valsts ģimnāzijas komandas piedalījās volejbola sacensībās starp skolām. Šis gads volejbola sacensībās starp novada skolām iezīmējas ar to, ka bija izteikti maz komandu visās vecuma grupās, tāpēc komandas varēja noskaidrot labāko, spēlējot katra ar katru.

Jaunākās ģimnāzijas pārstāves šajās sacensībās spēlēja atzīstami, bet izšķirošajos brīžos neparādīja labāko sniegumu, tāpēc nācās atzīt Talsu 2.vidusskolas komandas pārākumu un rezultātā ieguva 2.vietu. Otru spēli pret Dundagas komandu mūsējās uzvarēja pārliecinoši.

Komandā spēlēja - Endžija Birgere, Līva Eglīte, Paula Kristiāna Eglīte, Megija Gruika, Kristena Smildzēja, Kate Katrīna Stīpniece, Agnija Gūtmane un Diāna Lubgane.

8.-9.klašu zēnu komanda kopumā spēlēja labi, lai gan uzvarēta tikai 1 spēle. Cīņā par 3.vietu ļoti sīvā cīņā ar 28:30 zaudēja Laucienas pamatskolas zēniem.

Komandā spēlēja - Romāns Saveļjevs, Gabriels Sandijs Siliņš, Juris Jurģis Riekstiņš, Renārs Šimpermanis, Mārcis Roberts Krūmiņš, Valters Romaško, Tomass Kristiāns Skukis, Ivars Pone un Aleksis Kreps.

Vidusskolas jaunietes iesaistījās cīņā par 2.vietu, bet tomēr galotnē piekāpās Dundagas vidusskolai ar 32:34 un rezultātā izcīnīja 3.vietu.

Komandā spēlēja - Asnate Lindermane, Gabriela Maķevica, Vanesa Aleksīna, Patrīcija Palameika, Inita Ķibure, Paula Bete, Katrīna Dziemidova un Adelīna Liepiņa.

Vidusskolas jauniešiem klājās visgrūtāk, zaudējot abās cīņas ar identisku rezultātu 17:30. 

Komandā spēlēja - Rūdolfs Siliņš, Marats Biezbārdis, Ansis Kaspars Grīnbergs, Kristaps Dauksts, Sandis Braunfelds, Kristers Dulverks, Krišjānis Suntažs, Ričards Šteinfelds un Dinass Talents.

Paldies par piedalīšanos sacensībās un uz tikšanos sporta nakts turnīrā jau rīt, kad noskaidrosim skolas sportiskākās klases!

Sporta skolotājs Singurs Zariņš

 


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

volejbols