Rudens krosā labākās mūsu vidusskolas meitenes! 04.10.2018 10:27

Šogad rudens kross notika Talsu 2.vidusskolas stadionā. Talsu Valsts ģimnāzijas komandu pārstāvēja 18 skrējēji, no kuriem vislabāk veicās vidusskolas meitenēm, kuras ieņēma visus trīs pakāpienus uz goda pjedestāla - 3.vietā Paula Bete, 2.vietā - Elena Prihodjko un 1.vietā - Ketlina Kālberga.

Vietu sešiniekā ieguva arī mūsu apmaiņas skolēns Luca Tofahrn, kā arī 9.klases skolēni Megija Medne un Rihards Gedrovics.

Vietu desmitniekā izcīnīja 7.klašu skolēni Kristaps Ozols, Līva Eglīte un 9.klases skolēns Mārcis Roberts Krūmiņš.

Krosā veiksmīgi startēja arī Madara Anna Rekšņa, Sanija Grīnberga, Roberts Vegners, Alens Vāne, Kerija Andersone, Katrīna Geste, Gabriels Sandijs Siliņš, Edgars Ričards Volfs un Oskars Valts Feldmanis.

Jāatzīst, ka konkurence bija liela un rezultāti augstvērtīgi!

Paldies visai ģimnāzijas komandai un uz tikšanos nākamajās sacensībās!

Sporta skolotājs Singurs Zariņš

sacensības