RTU Atvērto durvju diena tiešsaistē 08.02.2021 20:55

Ja esi tikai dažu soļu attālumā, lai uzsāktu studiju gaitas, apmeklē RTU Atvērto durvju dienu tiešsaistē un uzzini interesējošo par topošo studiju vietu.

Kā jau katru gadu, arī šogad RTU ver vaļā durvis, lai aicinātu topošos studentus, viņu vecākus un citus interesentus ielūkoties RTU ikdienā, iepazīties ar piedāvātajām studiju programmām, ārpusstudiju aktivitātēm – sporta iespējām, radošajiem kolektīviem, Studentu parlamentu, biznesa inkubatoru un ne tikai. Šogad pasākums norisināsies tiešsaistē, tāpēc piedalies, neizejot no mājām!

Pasākuma dienā būs iespēja sarunāties un sarakstīties ar RTU studentiem un personālu, uzdot viņiem interesējošos jautājumus, apmeklēt informatīvus vebinārus par uzņemšanas nosacījumiem, sagatavošanos centralizētajiem eksāmeniem un studentu dzīvi RTU, kā arī izstaigāt universitātes telpas ar virtuālas 360 grādu tūres palīdzību un pieteikties karjeras konsultācijām.

Pieteikšanās sarunām ar stendu pārstāvjiem no 21. februāra.

karjeras izglītība