Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

RISEBA Karjeras dienas ir sākušās 19.04.2021 22:45

RISEBA Karjeras dienas ir sākušās, vari paspēt piedalīties.

Ja vēlies iepazīties ar starptautiskiem uzņēmumiem, kuri piedāvā darba un prakses iespējas, tad vari paspēt uz tikšanos 21.04. angļu valodā, sākums 12.00 (šī tikšanās tikai zoomā un tikai iepriekš reģistrējoties).

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfh4lfkd73QyaOv5iQefVKSwNv6RliJ4vzWuDfW0irX54VVCg/viewform

Angliski ikdienā runā daudzi uzņēmumi Latvijā, piedalās arī pārstāvji no citām valstīm - ja Tevi interesē, karjera starptautiskā uzņēmumā, vai attālinātā prakse nepalaid garām šo tikšanos (kaut vai lai uzlabotu savu biznesa angļu valodu), tā ir iespēja paklausīties, paskatīties prezentācijas un iesaistīties diskusijā ar uzņēmumu pārstāvjiem.

Bet 22.04. Accenture pārstāvji izstāstīs, kā tas ir uzsākt darbu IT jomā, varēsi uzzināt par Accenture Bootcamp pieredzi un ne tikai.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemqRKO5cw6mRG-ITIKPSUUQPb-FltgEOc5WFfDf4c3Cm53TA/viewform

Karjeras pieredzes stāstos RISEBA absolventi pastāstīts par akadēmisko karjeru, par filmu veidošanu, par to kā izvēlēties savu profesiju, par to kā sapņot un saniegt vēl vairāk kā cerēts, un par publisko runu kā resursu. Katra vieslekcija tikai stundu gara.

Īpaša odziņa - par darba nākotnes tendencēm pastāstīts Bendžamins Prings (ASV), kurš atzīts par vienu no 30 Top managment thinkers in the world, jau 20.aprīlī 17.00, angliski.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewtj_qHrmNd0jLV3UQfts1nNls9k3jIXzT7IoO8Mc5-Bfo1w/viewform


Pievienotie attēli