Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Rīgas Biznesa skola piedāvā divas lieliskas iespējas vidusskolēniem, ko var izmantot jau šajā nedēļā. 06.10.2021 14:43

30 gadu jubilejas viktorīna - norise no 9. oktobra līdz 6. novembrim

ASV vēstniecība Latvijā un RBS ir apvienojušies, lai svinētu savas 30 gadu dzimšanas dienas ar viktorīnu. Viktorīnā būs jautājumi par ASV un Latviju piecās dažās tēmās - izglītība un kultūra, tehnoloģijas un inovācijas, cilvēki un vietas, diplomātija un politika, jaukti jautājumi. Viktorīnas atlases kārtas norisināsies tiešsaistē - piedalīties var no jebkuras vietas! Labākie no atlases kārtām nonāks finālā, kas norisināsies Rīgā. 

Viktorīnas balvu bonds ir iespaidīgs - astoņi iPad 2021, četras Apple Beats Solo3 bezvadu austiņas, divi Amazon Kindle Oasis 3, viens Apple MacBook Pro M1, viens HP EliteBook 512Gb, viens HP EliteBook 256Gb un citas balvas. 

Pirmā viktorīna notiks jau 9. oktobrī! 

Lai reģistrētos viktorīnai un uzzinātu vairāk, jādodas uz https://30anniversaryquiz.lv/


L-EARN boot camp - pieteikšanās līdz 10. oktobrim; norise no 18. līdz 22. oktobrim

Rīgas Biznesa skolas dienas nometne “L-EARN” ir izveidota tieši vidusskolas skolēniem un piedāvā ieskatu biznesa un IT pasaulē, apgūstot lēmumu pieņemšanas un ideju ģenerēšanas prasmes. Nometnes laikā dalībnieki uz nedēļu kļūs par daļu no “menedžmenta komandas”, kuru galvenais uzdevums – atrast risinājumu SEB bankas piedāvātajai biznesa situācijai. Lai uzdevumu izpildītu, dalībnieki apmeklēs lekcijas par dažādām biznesa tēmām, dosies vizītēs uz RBS absolventu uzņēmumiem un tiksies ar SEB bankas pārstāvjiem.

Balva uzvarētājam: 3 stipendijas studijām vienā no RBS bakalaura programmām. 

Vairāk informācija par pieteikšanos pieejama: http://www.rbs.lv/lv/node/4129 


Pievienotie attēli