Rezultāti volejbolā 29.02.2012 22:26

Rezultāti

1993.-1995.gada dzimušie jaunieši un jaunietes.

Jaunietes izcīnīja 1. vietu un kausu, uzvarot gan Dundagu, gan Talsu 2. vidusskolu, gan Talsu Kristīgo vidusskolu. Komandā spēlēja - Krista Pūcīte, Anda Sudakova, Elīza Krūmiņa, Alise Kalēja, Diāna Miķelsone, Žanete Jansone un Evelīna Merdane.

Jaunieši, piekāpjoties Dundagas un Talsu 2. vidusskolas komandām, savukārt uzvarot Talsu Kristīgās un Valdemārpils vidusskolas komandas, izcīnīja 3.vietu. Komandā spēlēja - Artūrs Pētersons, Āris Kuzma, Klāvs Indriksons, Ansis Demiters, Roberts Šnikvalds un Reinis Sakne.

1996.-1997.g.dzimušie.

Zēni 7 komandu konkurencē izcīnīja 3.vietu. Komanda tika ielozēta kopā ar spēcīgo Dundagas komandu (zaudējums 0:2) un Vandzeni (uzvara 2:0). Tālāk bija jāspēlē pusfināls ar otras grupas 1. vietu - Valdemārpils komandu. Diemžēl pēc uzvarētā 1.seta (21:16), tika piedzīvots nepatīkams zaudējums (13:21) un bija jāspēlē par 3. vietu ar Talsu 2. vidusskolas komandu (uzvara 2:0). Komandā spēlēja Kārlis Švēde-Grīnbergs, Jānis Pugovičs, Niks Freimanis, Reinis Rozentāls, Aleksandrs Strikaitis, Henrihs Tauriņš.

Meitenes startēja sacensībās, lai gūtu pieredzi un sacensību "garšu". 6. komandu konkurencē tika izcīnīta 4. vieta. Panākums pret Pastendes komandu un divi zaudējumi pret Vandzenes un Dundagas komandām. Komandā startēja - Anete Alkšbirze, Ance Kirilova, Dagne Zariņa, Helēna Vāne, Undīne Paipala, Elīza Ozola un Madara Dārzniece.

29.02.2012. Volejbolā sacentās jaunieši, kuri dzimuši 1998.-1999. gadā. Gan zēni, gan meitenes.
Meitenes izcīnīja 3.vietu. Komandā spēlēja - Madara Dārzniece, Rūta Meirupska, Dana Lāce, Marta Svinstere, Anna Terēza Lase un Renāte Stelpa.
Savukārt zēni aizraujošās spēlēs palika 4. vietā. Komandā spēlēja - Toms Blumbahs, Daniels Leitis, Markuss Komuls, Kristaps Blumbergs, Emīls Brālis un Edgars Šteins.

Paldies par dalību sacensībās!
Artis Raitums, ģimnāzijas sporta pedagogs.