Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Projektu nedēļa noslēgusies! 18.02.2013 21:14

Projektu nedēļai bija izvirzīti vairāki uzdevumi: apzināt un fiksēt skolas vēsturi, rosināt vērīgi un atbildīgi izturēties pret apkārtējo vidi, veidot pozitīvu attieksmi pret savu veselību. 'Tālāk nosaukti notikumi, kuros jauktās grupās strādāja kopā dažādu klašu jaunieši:

Paralēli šim aktivitātēm jaunieši darbojās kopā arī klases kolektīvos: iepazinās ar dažādu speciālistu darbu, brauca mācību ekskursijās, apmeklēja teātra izrādi, hokeja spēli, piedalījās īstā tiesas sēdē, baudīja ziemas priekus Kamparkalnā, devās uz dzīvnieku patversmi utt. Savukārt 12. klašu skolēniem bija iespēja pabeigt iesāktos zinātniski pētnieciskos darbus.

Projektu nedēļas noslēgumā ģimnāzijas jaunieši pulcējās zālē, lai apkopotu padarīto un skolasbierus iepazīstinātu ar to vērtīgo, ko katrs bija guvis projektu nedēļā.

Projektu nedēļas pasākumi palīdzēja  mums ģimnāzijā akcentēt četras savstarpēji saistītas jomas - sabiedrība, vide, ekonomika un kultūra - un īstenot Talsu Valsts ģimnāzijas kā UNESCO ASP skolas mērķus. Paldies visiem skolēniem un pedagogiem, kuri aktīvi darbojās projektu nedēļā!

Projektu nedēļas prezentācija: Projektu nedēļa 2013

 


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

projektu nedēļa