Projekts "Mana zeme skaistā" 13.02.2019 12:07

Projekta "Mana zeme skaistā" darba grupa saka lielu paldies Talsu Valsts ģimnāzijas skolēniem par izrādīto interesi un dalību projektā. Savus darbus konkursam bija iesnieguši: Kate Kalniņa (10.a) un ieguva 1. vietu, Renāte Spirga (10.a) un ieguva dalīto 2./3. vietu, Annija Bērza (11.a), Daina Andriksonei (11.a), Renārs Zeberiņš Zebers(12.a), Kārlis Lepa (12.b) un ieguva dalīto 2./3. vietu.

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros, tika īstenots projekts “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā”” ar mērķi stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi.

Projekta būtiskākā aktivitāte bija foto konkurss, kura ietvaros skolēni  uzņēma Latviju raksturojošas fotogrāfijas.

Mūsu skolēnu labākie darbi tika izgatavoti kā foto gleznas un pašlaik izstādīti ģimnāzijas sporta halles vestibilā.

Paldies dalībniekiem, projekta organizētājiem!
Aicinām aplūkot darbus!

Skolotāja Ilze Kļaviņa