Priecājamies par skolotāju Ievu Smildzēju 24.09.2012 16:25

Skolotāja Ieva ar savu skanīgo balsi mūs - ģimnāzijas saimi - ir priecējusi jau vairākos skolas pasākumos. Nu ir iespēja priecāties arī par Ievas ģimeni, par kuru viņa saka: „Mūsu ģimene nav šova cilvēki, mēs esam ģimene, kura viens otru atbalstīs vienmēr, būs blakus, ja vajadzēs un mums patiešām patīk dziedāt, jo dziedam gandrīz vienmēr, gan pa vienam, gan visi kopā un ar to arī izceļamies, ka diezin vai ir brīdis, kad mēs tā pilnībā stāvam klusu, kā to dara visi ”normāli” cilvēki, jo bieži pieķeram sevi pie domas, ka darot pat ikdienas darbus vai braucot mašīnā, mēs vienmēr kaut ko dungojam.” Vēlam Smildzēju ģimenei skanīgas balsis un interesantas idejas, ar ko pārsteigt skatītājus! Lai Jums izdodas!

Par dziesmu Smildzēju ģimenē Talsu TV sagatavotais sižets "Smildzēju ģimene gatava dziedošajam izaicinājumam".

pedagogi