Prāts ir kā zīmulis – der uzasināt! 14.04.2015 19:10

Veidojot konkursa uzdevumus, skolotāji izvirzīja mērķi attīstīt skolēnos prasmes pielietot apgūtās zināšanas, iemaņas un prasmes sociālo zinību jautājumos, attīstīt skolēnos mācīšanās motivāciju, inovatīvu domāšanu, komunikācijas un līderisma prasmes, kā arī vēlējās veicināt sociālo zinību apguves motivāciju un popularizēt šī mācību priekšmeta satura aktualitāti 21.gs.

Erudīta konkursa uzdevumus sagatavoja novada sociālo zinību skolotāji. Kopā konkursā piedalījās 15 komandas, pārstāvot Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu.

Konkursā vērtēja gan teorētiskās zināšanas, gan spēju domāt inovatīvi un pat veiklību apvienojumā ar atjautību. Punkti komandām kopumā tika iegūti diezgan līdzvērtīgi, bet pirmajā erudītu konkursā, kas veltīts tieši sociālajām zinībām, 1.vietu ieguva Talsu pamatskolas komanda (skolotāja Ieva Smildzēja), 2.vietu - Rojas vidusskolas komanda (skolotāja Inga Pudule) un 3. vietu Pastendes pamatskolas komanda (skolotāja Sanita Erdmane).

Vēlreiz apsveicam visas komandas, kas piedalījās. Sakām paldies skolotājiem par ieguldīto darbu konkursa sagatavošanā, īpaši sociālo zinību metodiskās apvienības vadītājai Ievai Smildzējai.

Erudīts 2015

konkurss, erudīts