Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Pilotprojekta "Sirds un asinsvadu slimības (SAS) riska faktoru noteikšanai un mazināšanai bērniem" olimpiāde 09.02.2022 15:54

Šajā semestrī 4.a, 4.b, 8.a un 8.c klases skolēni turpina dalību SAS pilotprojektā, kurā skolēni iepazīst gan teorētiskajās, gan praktiskajās nodarbībās veselīgu paradumu veidošanos, mazinot risku saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām. Skolēni atkārtoti nedēļas garumā sekoja līdzi saviem ēšanas paradumiem un fiziskajām aktivitātēm ikdienā, reģistrējot "Uztura un fizisko aktivitāšu dienasgrāmatā". Vecāki un skolēni atkārtoti iesniedza elektroniskās aptaujas anketas, lai projekta koordinatori varētu secināt par ikdienas paraduma maiņām projekta laikā.

3.februārī skolā notika SAS pilotprojekta olimpiāde katrai klasei, kuru vadīja projekta koordinatori no Rīgas. Olimpiādē skolēni parādīja savas zināšanas par veselīgu dzīvesveidu, kuras ieguvuši projekta laikā, piedalījās veiklības stafetēs un veica radošo uzdevumu. Visi dalībnieki balvā saņēma veselīgas uzkodas.

Klase, kura starpskolu SAS olimpiādē būs ieguvusi labākos rezultātus, tiks dota iespēja piedalīties 5 dienu vasaras nometnē.

Pilotprojekts tiek īstenots pēc Veselības ministrijas pasūtījuma un finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi""(Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros.

Sandra Zvirgzdiņa

projekta koordinatore skolā


Pievienotie attēli