Piesardzības pasākumi 12.03.2020 17:35

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju un valdības lēmumu no 13. marta izglītības iestādēs mācības nodrošināt attālināti, informējam, ka pārtraukts klātienes mācību process Talsu Valsts ģimnāzijā un ka skolēni 13. martā mācību stundas neapmeklē. Ar skolēniem par mācību procesu rīt sazināsies klases audzinātāji, kā arī sekos norādes e-klasē.

12. klašu skolēniem centralizētais valsts pārbaudījums angļu valodā notiks kā plānots 17., 18. martā. Par konsultācijām, kas plānotas 16. martā, informēsim rīt e-klasē.

Aicinām ikvienu rūpīgi izvērtēt nepieciešamību ceļot un stingri ievērot mediķu un atbildīgo instanču ieteikumus saistībā ar COVID-19. Ievērosim nepieciešamos piesardzības pasākumus!