Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Pieredze Eiropas Parlamentā 16.10.2012 16:48

Par to, ko paveica jaunieši, ieskatu var gūt mājas lapas sadaļā "Skolēniem - Euroscola". Bet tālāk jauniešu viedokļi nu jau pēc brauciena.
Uvis Egliens (11.a): "Šis izbrauciens man deva iespēju satikt jaunus cilvēkus un izveidot jaunu draudzību. Labs piedzīvojums, kas ilgi paliks atmiņā!"
Linda Jansone (11.b): "Manuprāt, šī bija vienreizēja iespēja saprast to, cik ļoti dažādi cilvēki dzīvo ES dalībvalstīs, kā arī to, kā īsti norit darbs Eiropas Parlamentā un cik nozīmīga var būt viena vienīga balss. Šādas iespējas vajag izmantot, jo nekad nevar zināt, kādu situāciju dzīve var piespēlēt. Iespējams, nākotnē kāds no mums par savu darba vietu varēs saukt Eiropas Parlamenta ēku Strasbūrā. Iepazīstot jauniešus no citām valstīm, sapratu, ka ir svarīgi zināt savas valsts ekonomisko stāvokli un politiku. Protams, neiztikt arī bez svešvalodu zināšanām. Mani pārņēma lieliska sajūta, kad sapratu, cik zinoša un ideju bagāta ir mūsdienu jaunatne. Kopumā tas bija lielisks piedzīvojums, iespēja iejusties parlamentārieša lomā, vēlēt, iepazīties ar citiem jauniešiem un uzzināt daudz vairāk par parlamenta darbu, kā arī nedaudz iepazīt Strasbūras vienreizējo arhitektūru un atmosfēru.  Bija nepieciešama tikai viena diena, lai zinātu, uz kādiem mērķiem sevi dzīvē virzīt. Ja jums tiek dota iespēja - IZMANTOJIET TO ! :)"
Beāte Eiermane: "Brauciens uz Eiropas Parlamentu bija aizraujošs. Šis brauciens ir devis jaunu pieredzi un bagātinājis skatījumu uz lietām, varējām redzēt, kā dzīvo, strādā un kāda ir ikdiena Francijā. Daudz komunicējām ar jauniešiem no 20 Eiropas valstīm, lieliski varējām izmantot savas valodu zināšanas. Protams, tā bija arī lieliska atpūta."
Kristīne Znotiņa: "Super emocijas un vislabākie iespaidi. Uzskatu, ka vajag vēl vairāk internacionali pasākumi, kas veicina draudzību starp dažādu valstu jauniešiem!"
Linda Baumane: "Manuprāt,tas bija ļoti jauks un interesants piedzīvojums, īpaši strādāšana grupās ar citiem Eiropas jauniešiem bija  aizraujoša, jo varējām uzzināt viņu domas, uzskatus. Jautri bija klausīties, kā skan citu tautu angļu valodas akcenti.
Nenovērtējams ieguvums man, jaunietim, bija izprast citu valstu cilvēku problēmas un apjaust, ka mūsējās nemaz nav tik lielas . : ) P.S. Gribētu būt deputāte, tas bija interesanti!"
Dinija Šēnere (12.b): "Uzskatu, ka šis bija viens no labākajiem braucieniem kopā ar skolas biedriem. Ir jauni iespaidi, sapratne par to, ka valodas ir jāmācās padziļinātāk. Paldies skolotājiem, kas piedāvāja mums šādu iespēju."
Kristīne Lauvenšteine (11.a): "Brauciens deva iespēju iepazīties ar vienaudžiem no citām valstīm, savām acīm redzēt skaisto Strasbūras pilsētu, iejusties Eiropas parlamentāriešu dzīvē. Vietējie iedzīvotāji atstāja labu iespaidu, izrādot laipnību un draudzīgumu (: iesaku arī citiem izmantot Eiroskolas piedāvātās iespējas!"

Laila Pūkaine (12.a) atzīst: "Brauciens bija lielisks un sen gaidīts. Iegūtā pieredze nav izmēram. Un, protams, nu man ir par dažiem ārzemju draugiem vairāk."
Līva Meirupska (11.b): "Jauni draugi, pieredze, iespaidi,skaista pilsēta un daudz citas neatņemamas lietas - tās ir atmiņas, ko nekad neaizmirsīšu, paldies visiem!"
Agnese Krūmiņa (11.a):"Dalība projektā - iespēja doties uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā deva lielu pieredzi un zināšanas par darbu politikā un ekonomikā. Šī bija lieliska iespēja, tādēļ iesaku katram to pamēģināt. Protams, liels pārbaudījums ir valodas zināšanām, bet komunicēt jau var dažādi, galvenais, ka citi saprot. Priecājos par iespēju iepazīt arī citus jauniešus no dažādām ES valstīm. Noteikti gribu tur atgriezties un vēreiz izbaudīt projekta sniegtās pozitīvās emocijas."

Dalībnieku iespaidus par braucienu var vērot arī Diānas Mīķelsones sagatavotajā videodienasgrāmatā un Talsu TV sižetā "Atskats uz viesošanos Eiropas Parlamentā".


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Pieredze Eiropas Parlamentā


Atslēgvārdi

euroskola