Pedagogu konference 01.11.2016 19:30

Talsu Valsts ģimnāzijā 28. oktobrī pulcējās Talsu, Dundagas, Mērsraga un Rojas novadu izglītības iestāžu pedagogi, lai piedalītos konferencē un pedagogu meistarklasēs. Ar prezentāciju un praktiskiem piemēriem par skolēnu motivācijas veicināšanu skolotājus iepazīstināja Karine Oganisjana.

Pedagogiem bija iespēja pieteikties vienā no desmit piedāvātajām meistarklasēm - eksperimentālie darbi un pētnieciskā darbība vispārējā izglītībā, interaktīvo testu veidošana ar rīkiem LearningApps un Classflow, darbība projektos eTwinning un ERASMUS+, pirmās vecāku sapulces plānošana, organizēšana un vadīšana, dabas parādību eksperimentāli modeļi, no rotaļām uz zināšanām, angļu valoda 3. klasei, darbības vārdi (interaktīvo materiālu un spēļu izmantošana), mācību stundu norises diferenciācijas, ekonomikas darbnīca, mazpulku darbība un vadības pieredze Valdemārpils vidusskolā.

Konferences noslēgumā pedagogus ar muzikālu priekšnesumu priecēja mūziķis Kaspars Zemītis.

Foto no pasākuma pielikumā (fotogrāfs - Jānis Bērziņš).

Pedagogu konference

konference