Pedagogu konference 2018 26.10.2018 17:58

26. oktobrī Talsu Valsts ģimnāzijā pulcējās Talsu, Dundagas, Mērsraga un Rojas novadu izglītības iestāžu pedagogi konferencē “Skolotājs, kurš iedvesmo”. Konferenci atklāja lektors Harlads Burkovskis ar iedvesmojošu lekciju "Laimes dimensijas".

Pedagogiem bija iespēja tikties ar dažādiem profesionāļiem, kuri var dot ieguldījumu mērķtiecīgā personības resursu apzināšanā. Skolotāji piedalījās nodarbībās, kuras vadīja koučs Inita Lūka, drāmas pedagoģe, režisore Inga Krišāne, karjeras konsultante, personīgās izaugsmes trenere Jolanta Priede, baltu dzīvesziņas pētnieks Ingus Freibergs, mūzikas pedagoģe Inga Akmene, etiķetes speciāliste Aija Strautmane, asociētā profesore Aija Dudkina, māksliniece Elita Blumbaha, stāstniece Līga Reitere un pedagoģijas doktore Anita Skalberga.

Konference rosināja pedagogus izvērtēt savas personības resursus inovatīva izglītības procesa nodrošināšanai. Konferences noslēgumā uzstājās Talsu Valsts ģimnāzijas vokāli instrumentālais ansamblis.

Konferenci rīkoja Talsu novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Talsu Valsts ģimnāziju.

konference