Pedagogu godināšanas pasākums 27.09.2021 22:10

Piektdien, 24. septembrī, Rojas brīvdabas estrādē tika godināti izcilākie Talsu novada pedagogi vispārējās, profesionālās ievirzes un interešu izglītībā, tostarp 17 Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogi.

Par izciliem skolēnu un izglītojamo sasniegumiem vispārējā, profesionālās ievirzes un interešu izglītībā balvu saņēma Ilze Ventiņa, Antra Grūbe, Mārtiņš Danne, Baiba Burkhardte, Ieva Sebre, Guntars Ēcis, Ieva Smildzēja, Jana Damberga, Arita Rituma, Nannija Pētersone un Antra Puriņa.

Par audzēkņu augstiem sasniegumiem CE balvu saņēma Ilze Kļaviņa, Aija Balode, Anda Šņoriņa un Egons Ķiršakmens.

Par izcilu pedagoģisko darbu vispārizglītojošā skolā balvas tika piešķirtas Sandrai Zvirgzdiņai un Zanei Zaļkalnei.

Apsveicam!

Foto: Maija Zvirgzdiņa