Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Pavasara kross Sabilē 28.04.2014 10:25

23.aprīlī Sabilē bija sabraukuši spēcīgākie skrējēji no Talsu novada skolām. Dažādu iemeslu dēļ nebijām pašā spēcīgākajā sastāvā, bet droši varam apgalvot, ka mūsu skolā ir vairāki izcili vidējo distanču skrējēji, kuri ar saviem rezultātiem kārtējo reizi to apliecināja šajās sacensībās.

11. klašu grupā  jaunieši  sacentās 3000 m skrējienā, no distances pirmajiem metriem vadībā izrāvās Kristaps Kļava un tā arī pārliecinoši finišu sasniedza 1.vietā,  grūtāk gāja Tomam Donim, kurš finišu sasniedza 7.vietā.  Henrihs Tauriņš (9.a klase) 10.klašu grupā sacentās 2000m distancē un izcīnīja 4.vietu. Dana Gulbe (10.b klase) 1500 m distancē pārliecinoši visu laiku atradās vadībā un , protams, finišu sasniedza 1.vietā, savukārt Samanta Mertena ierindojās 4.vietā. Lielisku soli 2000 m distancē demonstrēja Ulanta Gaile (11.kl.) un tikai dažas sekundes piekāpās vienai no konkurentēm, finišu sasniedzot 2. vietā. Kopvērtējumā 10.-12. klašu grupā Talsu Valsts ģimnāzija 2. vietā.

9.klašu grupā meitenēm izcilu sniegumu distancē nodemonstrēja Marta Rubene (9.c klase), kura 1500 m distancē izcīnīja 1.vietu. Tik pat pārliecinoši  1500m distancē 8.klašu grupā uzvarēja Roberta Priede-Priedīte (8.a klase). Labu soli 2000m distancē demonstrēja arī mūsu devīto klašu zēni – Uvis Zemturs (9.a klase) izcīnīja 3.vietu un viņam uz papēžiem mina vēl viens mūsu skolas pārstāvis Daniels Leitis (9.c klase), kurš attiecīgi 4.vietā. Savukārt Aleksandrs Kļava (8.a klase) 2000m distancē  sīvā konkurencē spēja izcīnīt 7.vietu.

8.-9.klašu grupā Talsu Valsts ģimnāzijas komandai 1.vieta.

Pieticīgāks sniegums šoreiz sanāca 7.klašu komandai.  Labāko rezultātu šajā grupā izdevās uzrādīt Leldei Andersonei (7.a klase), kura 1000m distancē izcīnīja augsto 5.vietu. Zēnu grupā Dinasam Talentam (7.aklase) izdevās izcīnīt 16.vietu, Kristers Dulverks 20.vietā un Jēkabs Kalmanis 21.vietā. Kopvērtējumā 7.klašu vecuma grupā izcīnījām 5.vietu.

Andris Šņoriņš, sporta skolotājs


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Pavasara kross Sabilē


Atslēgvārdi

sports