Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Patriotisma mēnesis 27.11.2019 14:35

Talsu Valsts ģimnāzijas skolēni novembrī, mēnesī, ko reizēm dēvē par patriotisma mēnesi, ir līdzdalībnieki dažādos pasākumos, kas atzīmē Latvijai nozīmīgas gadadienas.

11. novembrī ģimnāzisti pievienojās Lāčplēša dienas lāpu gājienam pilsētā, kā arī skolēnu parlaments, organizējot akciju, parūpējās par skolas alejas izgaismošanu svētku vakarā.

15. novembrī skolas saime un viesi pulcējās emocionāli piesātinātā koncertā “Sargāt savu tēvu zemi”.

20. novembrī skolēnus uzrunāja aktieris Ēriks Vilsons izrādēs “Mana Magadāna” un “Dzejnieks un laiks”, izstāstot gan dziļi personisku stāstu par savu piedzimšanu tālajā Sibīrijā, gan atklājot jauno strēlnieku izjūtas, cīnoties par iespējamo tautas brīvību. Šī pasākuma norisi finansiāli atbalstīja iniciatīva “Latvijas skolas soma”.

21. novembrī 9. klašu skolēni piedalījās Latvijas valsts 101. gadadienas sarīkojumā "Brīvības rītausmā" Talsu novada muzejā. Pasākumā uzstājās arī latviskās jaunrades klubs "Savējie".

28. novembrī skolēni apmeklēs kinoteātrī “Auseklis” filmu “Dvēseļu putenis”.

29. novembrī piedalīsies koncertlekcijā “Latviešu karavīru dziesmas no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām” (iniciatīva “Latvijas skolas soma”).

Minēto pasākumu kopa katram skolēnam dod iespēju gūt personisku līdzpārdzīvojumu, izzināt Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības.

Sagatavoja metodiķe Ilze Kļaviņa

 


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Sarīkojums Talsu novada muzejā "Brīvības rītausmā"

Valsts svētku koncerts


Atslēgvārdi

patriotisms