Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Patriotiskā nedēļa Talsu Valsts ģimnāzijā 09.11.2015 12:31

9.11.: 10.b klase un vēstures skolotāja A.Grūbe piedalās sarīkojumā “Kā nosargāt Latviju?” Talsu novada muzejā.

11.11.: visi ģimnāzisti, ģimnāzijas pedagogi un darbinieki ir laipni aicināti piedalīties 11. novembra svētku lāpu gājienā un svinīgajā pasākumā "Gaismas ceļš" pie pieminekļa Koklētājs. Pasākumā ar citām novada skolām, novada iedzīvotājiem vienosimies dziesmā "Pie Dieviņa gari galdi". Pulcēšanās pie Talsu sporta nama plkst. 16:45, līdzi ņemot svecīti un / vai ziedu pušķīti. Gājiena sākums plkst. 17:00. Gājienu un pasākumu organizē Talsu novada vakara un neklātienes vidusskola sadarbībā ar Talsu tautas namu..

Savukārt skolēnu parlaments izgaismos mūsu ģimnāzijas aleju, bet 18. novembrī veidos Latvijas kontūru Talsu pilskalnā. Tāpēc aicinām atbalsīt ideju un atnest līdz 11. novembrim svecītes (ar vāciņu), atstāt var pie dežurantes.

12.11.: vecāku diena ģimnāzijā. Aicinām mūsu skolēnu vecākus piedalīties mācību stundās visas dienas garumā atbilstoši stundu sarakstam. No plkst. 16:00 līdz 18:00 individuālas tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem pēc iepriekšējas vienošanās, t.i., lai satiktu sev interesējošu mācību priekšmeta skolotāju, lūdzam iepriekš vienoties par konkrētu tikšanās laiku, zvanot pa tālruni 63291765 (skolas lietvedība). Tātad mācību priekšmetu skolotāji pēcpusdienā būs pieejami tiem vecākiem, kuri būs iepriekš pieteikušies.

Ģimnāzijas un Talsu novada izglītības pārvaldes pārstāvju līdzdalība Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitinga pasākumā Cēsīs.

Iespēja ar klasi vai individuāli apmeklēt ekspozīciju “Ieskaties Latvijas nākotnē”, kas ir daļa no gaismas festivālam “Staro Rīga” veidotās instalācijas. Apmeklētājiem, aktīvi iesaistoties, unikālā 3D video projekcijā tiks ilustrētas iespējas, ko ES fondu finansējums sniegs Latvijai līdz 2020. gadam. Izstādes apmeklējums ir bez maksas. Izstāde būs apskatāma Talsu novada domē (Kareivju ielā 7) no plkst. 10:00 līdz 18:00.

13.11.: ģimnāzijas 5. -9. klašu meiteņu koris un 10. - 12.klašu jauktais koris piedalās Talsu mūzikas skolas rīkotajā pasākumā "Tev, Latvija!", kas notiek plkst. 18:00 Talsu tautas namā.

16.11.: plkst. 18:00 ģimnāzijas svētku koncerts "Tava sirds ir tavas mājas", veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai.

12.un 19.11.: klases stundas, veltītas valsts svētkiem.

Lai mums visiem noskaņām bagāti svētki!


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

patriotiskā audzināšana