Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Pasākums "Seko studentam RTU" 11.02.2018 20:51

«Seko studentam» ir Rīgas Tehniskās universitātes organizēts pasākums, kurā 10.–12. klases skolēniem tiek dota iespēja pavadīt 1–2 dienas kopā ar studentu no viņu interesējošās studiju programmas, lai iepazītu izvēlētās studijas. Norises laiks: 12.23. marts.

Seko studentam un uzzini, kā notiek studijas RTU! Piedalies laboratorijas darbos un apmeklē lekcijas, RTU Zinātnisko bibliotēku, dienesta viesnīcas, sporta kompleksus un studentu pilsētiņu Ķīpsalā.

Iepazīsti universitāti pirms Tavas nākotnes profesijas izvēles!

«Seko studentam» nolikums

Seko studentam un iepazīsti RTU! Tā ir unikāla iespēja pirms Tavas nākotnes profesijas izvēles iepazīties ar studiju ikdienu un nākotnes perspektīvām. Pasākumā būsi studenta ēna un varēsi noskaidrot atbildes uz saviem jautājumiem.

Ieteikumi veiksmīgai pasākuma norisei

Reģistrēšanās un pieteikšanās:
23. februāris–9. marts

Lai piedalītos pasākumā:

  • doties uz sekostudentam.rtu.lv sadaļu «Autorizācija» un ienāc sistēmā ar savu E-klases pasi vai Mykoob lietotājvārdu un paroli;
  • sadaļā «Profila informācija» norādi savu e-pastu un telefona numuru;
  • spied uz pogas «SEKO STUDENTAM», iepazīsties ar pasākuma noteikumiem, apstiprini tos un Tu automātiski nonāksi lapā, kas ļaus Tev izvēlēties studentu;
  • atrodi interesējošo programmu, spied uz pogas «SEKOT» un piesakies sekot kādam studentam! (Lai uzzinātu vairāk informācijas par studiju programmu, uzvelc peles kursoru un programmas nosaukuma.) 

Tu vari pieteikties sekot maksimāli 2 dažādās studiju programmās.
Atteikties sekot nav iespējams, tādēļ izlem labi, kuras studiju programmas studentam vēlies sekot. Ņem vērā, kādus datumus norādījis students! Pārliecinies, ka tajā dienā esi brīvs un varēsi sekot.

 

 


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

studijas, karjeras izglītība