Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Notikumu kalendārs
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Par konkursā piešķirtajām balvām Talsu Valsts ģimnāzijas 2019./2020. mācību gada izglītojamajiem 15.06.2020 00:43

Apsveicam Talsu Valsts ģimnāzijas skolēnus -  balvu ieguvējus Talsu novada domes organizētajā konkursā “Izcilākie Talsu novada izglītojamie un pedagogi vispārējās, profesionālās ievirzes un interešu izglītībā” par sasniegumiem valsts mācību priekšmetu olimpiādēs un Latvijas skolēnu 44. zinātniskās pētniecības darbu konferencē!

Nr.

Izglītojamā vārds/komandas vai kolektīva nosaukums

Klase/grupa

Iegūtā vieta, pakāpe, atzinība

Pasākums, kurā iegūta godalgotā vieta

Pedagogs

1.

Liene Vasermane

12.

Pied.

Latviešu valodas valsts 46. olimpiādē

A.Balode

2.

Roberts Pičukans

11.

Pied.

 

 

III pak.

 

III pak.

Bioloģijas valsts 42. olimpiādē

 

Ģeogrāfijas valsts 37. olimpiādē

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(zemes un vides zinātne)

A.Rituma

 

 

M.Danne

 

M.Danne

3. 

Inita Ķibure

11.

Pied.

Vācu valodas valsts 50. olimpiāde

B.Burkhardte

4.

Sabīne Laura Kiršteina

11.

Pied.

 

 

 

Pied.

Matemātikas valsts 70. olimpiādē

 

Filozofijas valsts 6. olimpiādē

 

 

 

I.Paleja

 

 

 

A.Grūbe

5. 

Paula Grunsberga

9.

Pied.

Ķīmijas valsts 61. olimpiāde

I.Ventiņa

6. 

Armands Grencis

9.

Pied.

Fizikas valsts 70. olimpiāde

G. Ēcis

7.

Anna Emīlija Kurčina

11.

Pied.

Filozofijas valsts 6. olimpiādē

A.Grūbe

8.

Monta Megija Učelniece

12.

I pak.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(lauksaimniecības, meža un veterin. zinātne)

M. Danne

9.

Artis Zutis

12.

I pak.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(lauksaimniecības, meža un veterin. zinātne)

M. Danne

10.

Annija Bērza

12.

III pak.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(ķīmijas zinātne)

I.Ventiņa

11.

Līva Krista Učelniece

11.

III pak.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(ķīmijas zinātne)

I.Ventiņa

12.

Elena Prihodjko

11.

III pak.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

( medicīna un veselības zinātne)

I.Ventiņa

13.

Emīļija Sebecka

11.

III pak.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

( medicīna un veselības zinātne)

I.Ventiņa

14.

Laine Marita Bārzdele

11.

III pak.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(izglītības zinātne)

A.Grūbe

15.

Elizabete Anna Bernāne

11.

III pak.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(izglītības zinātne)

A.Grūbe

16.

Daina Katrīna Andriksone

12.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(medicīnas un veselības zinātne)

A.Grūbe

17.

Ketlina Kālberga

12.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(medicīnas un veselības zinātne)

A.Grūbe

18.

Valērija Kuzmicka

12.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(ekonomikas un uzņēmējdarbības zinātņu nozare)

I.Sebre

19.

Adrians Vilcāns

12.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(ekonomikas un uzņēmējdarbības zinātņu nozare)

I.Sebre

20.

Katrīna Brikmane

11.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(vēstures zinātne)

A.Grūbe

21.

Helēna Siliņa

11.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(vēstures zinātne)

A.Grūbe

22.

Katrīna Dziemidova

11.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(vēstures zinātne)

A.Grūbe

23.

Sanija Krista Kārlsberga

11.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(vēstures zinātne)

A.Grūbe

24.

Viktorija Gilberte

12.

Pied

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(kulturoloģijas zinātņu  nozare)

A.Grūbe

25.

Luīze Cīrule

11.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(izglītības zinātņu  nozare

A.Šņoriņa

26.

Kate Katrīne Kalniņa

11.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(izglītības zinātņu  nozare

A.Šņoriņa

27.

Sindija Stella Balode

12.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(kulturoloģijas zinātņu  nozare)

A.Lāce

28.

Agnese Beāte Pelīte

12.

Pied.

Latvijas skolēnu 44. ZPD konference valstī

(kulturoloģijas zinātņu  nozare)

A.Grūbe

Sagatavoja M. Spicberga



Pievienotie attēli