Oliņdiena ģimnāzijā 10.04.2012 14:19

Zālē stafetes oliņu nešanā, tajās azartiski piedalījās 5. klases skolēni. Uz skatuves tautiskā segā, ko turēja 12-to klašu zēnu stiprās rokas, varēja baudīt šūpošanās prieku. Šo iespēju izmantoja gan lielas, gan mazas meitenes. Skolas vestibilā klāti galdi ātrēšanas sacensībām, bet mielasts tāds "zaķisks" - burkāns, kāposta gabaliņš :) (kas bija klāt vai pat pats ēda - sapratīs smaidiņu), ābols un, protams, ola. Tas viss starpbrīdī, bet Lieldienas bija tēma arī mācību stundās. Tā, piemēram, 11.b klases jaunieši prezentēja Lieldienu tradīcijas angļu valodā, un 6 meiteņu komanda - Dana, Anete, Zane, Arita, Evelīna un Kristīne - bija sagatavojušas arī krāsainu uzskates līdzekli - raibu Lieldienu olu groziņu. Vai savās Lieldienās pārspējāt meitenes olu krāsošanas meistarībā?

pasākumi