Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Oliņ’ Boliņ 16.04.2014 21:13

Katra klase bija kā viena komanda, kurai bija jāpilda dažādi uzdevumi saistībā ar šiem svētkiem, kā arī katrai komandai tika iedota izveidotā skolas apkārtnes karte, pēc kuras norādījumiem jāatrod katrs nākamais kontrolpunkts, kur viņus gaidīja kāds no parlamentāriešiem ar sagatavoto uzdevumu. Dalībniekus sagaidīja dažādi pārbaudījumi, kuros bija jābūt radošiem, sportiskiem un zinošiem. Komandām bija jāpilda tādi uzdevumi kā „olu kasīšana”, kur bez roku palīdzības jānolupina vārīta ola, „dziedošās olas’’, kur dalībniekiem jādzied dziesmas par Lieldienām, erudīcijas konkurss, kur jāatbild uz dažādiem jautājumiem par gaidāmajiem svētkiem, kā arī bija iespēja sevi iemūžināt kopīgā foto utt.

Pēc pasākuma visi dalībnieki pulcējās skolas foajē, kur tika pasniegtas pateicības un uzvarētāju balvas. 1. vietas ieguvēji - radošākie un veiklākie pasākuma dalībnieki - 10.b klase, 2. vieta – 10.a un uz pjedestāla blakus vidusskolēniem 3. vietā ierindojās 8.a. Kā pateicību katra komanda saņēma „Zelta olas statuju”  un pirmo trīs vietu ieguvēji - veselīgu saišķi burkānu un saldumu kasti.

Skolēnu parlaments pateicas ikvienam pasākuma dalībniekam par aktīvi un radoši pavadīto laiku kopā! Kā arī visiem novēl priecīgas un gaišas Lieldienas!

Kristīne Lauvenšteine


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

parlaments, pasākumi, lieldienas