Olimpiskā diena 2022 27.04.2022 20:33

Jau vairākus gadus 1.-6. klašu skolēni aktīvi atbalsta Latvijas Olimpiskās komitejas rīkoto Olimpisko dienu.

Mēneša garumā skolēniem ir iespēja kļūt par Olimpiskā draugu kluba biedru, piedaloties radošās un sportiskās aktivitātēs. Skolēni varēja pārbaudīt savas olimpiskās zināšanas, atbildot par Latvijas Olimpisko vēsturi un panākumiem, noklausīties Olimpiešu stāstus un iepazīt dažādus sporta veidus, noskatoties video "Olimpiskais detektīvs", kā arī atklāt savas superspējas, ieklausoties 3x3 basketbola komandas spēlētāju padomos.

Zīmējumu izstādē skolā "Apsveikums LOK 100. dzimšanas dienā" bija apskatāmi 1.-3.klašu skolēnu zīmējumi. Sanijas Sidorovas (2.c klase) un Alises Odzelevičas (2.b klase) zīmējumi aizceļoja uz LOK mājvietu Rīgā.

22. aprīli visi 1.-6. klašu skolēni pievienojās Vislatvijas rīta vingrošanai, kura notika 41 pašvaldībā un piedalījās vairāk kā 160000 dalībnieki, lai vairotu Olimpiskās vērtības: izcilību, draudzību, cieņu un apliecinātu savu atbalstu Olimpiskajiem ideāliem: veselīgs dzīvesveids un godīgas spēles principiem sportā. Skolēni noslēdza Olimpisko dienu ar Olimpisko apļu skrējienu.

Sporta skolotāja Sandra Zvirgzdiņa