Novadu skolu sacensības futbolā 18.04.2012 14:21

Komandas tika sadalītas trijās apakšgrupās, katrā pa trīs komandām. Talsu Valsts ģimnāzija tika ielozēta 2.apakšgrupā kopā ar Dursupes pamatskolas un Vandzenes pamatskolas komandām. Komandā startēja – Dāvis Švēde-Grīnbergs, Kristians Ķīlis, Kārlis Švēde-Grīnbergs, Egīls Skitaļcevs, Andrejs Raudziņš, Roberts Pēkšens, Reinis Švedenbergs, Kristians Lapiņš un Roberts Jaunromāns.

Apakšgrupā izcīnītas 2 uzvaras un 1.vieta. Pret Dursupes komandu 3:0 (vārtus guva Kristians Ķīlis, Andrejs Raudziņš, Kārlis Švēde-Grīnbergs) un pret Vandzeni 2:1 (Reinis Švedenbergs un Kārlis Švēde-Grīnbergs). Turpinājumā jāspēlē par 1.-3.vietu pret Pūņu pamatskolu un Kolkas pamatskolu.

Pret Pūņu pamatskolu neveiksmīgi ielaisti divi vārti un zaudējums 0:2. Savukārt pret Kolku puiši ļoti noskaņojās un spēles sākumā izvirzījāmies vadībā 1:0 (Kārlis Švēde-Grīnbergs). Bet tā kā tā mums bija ceturtā spēle pēc kārtas, tad otrajā puslaikā spēki bija izsīkuši – divi ielaisti vārti un zaudējums 1:2. Bet godam aizstāvēts skolas vārds un priecē, ka no Talsu skolām esam vienīgie, kas iekļuva labāko trijniekā.

Nākamās sacensības 25.aprīlī – kross Sabilē; 2.maijā futbols vidusskolniekiem Talsu 2.vidusskolā.

Sporta skolotājs Artis Raitums

sports