Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Novada sacensībās vieglatlētikā 07.10.2014 10:35

8.-9.klašu grupā meitenēm kopvērtējumā mums 1.vieta. Komandas līdere Luīze Zeļģe izcīnīja divas uzvaras – 60m barjerskriešanā un augstlēkšanā. Roberta Priedīte Priede pārliecinoši uzvarēja 600m skrējienā un ieguva  2.vietu tāllēkšanā. Endija Kalašņikova izcīnīja 3.vietu lodes grūšanā un 3.vietu 600m skrējienā. Adelīna Liepiņa izcīnīja 3.vietu tāllēkšanā. Komandā veiksmīgi startēja arī Dace Dzene.

8.-9.klašu zēnu izlasei mazliet pieticīgāks sniegums, viņi kopvērtējumā ierindojās 4.vietā. Individuāli vislabāk veicās Rūdim Laizānam, kurš augstlēkšanā izcīnīja 1.vietu. Ginters Āboliņš 1000m skrējienā finiša spurtā spēja izcīnīt 2.vietu, savukārt Martins Ziemelis tāllēkšanā pēdējā lēcienā izrāva trešo vietu. Atzīstami cīnījās arī Kristaps Alsbergs un Toms Blumbahs.

Vidusskolu grupā jaunietēm mūsu komanda izcīnīja 3.vietu kopvērtējumā. Vislabāk veicās Undīnei Paipalai, kas uzvarēja lodes grūšanā un izcīnīja 2.vietu šķēpa mešanā. Dana gulbe bija 3.ātrākā 800m skrējēja. Atzinību par pašatdevi cīņā sporta skolotājs izsaka arī mūsu komandas dalībniecēm Rēzijai Bumbierei, Anetei Alkšbirzei un Vitai Grīnšteinei.

Īstu vieglatlētikas uguņošanu vidusskolu grupā nodemonstrēja mūsu puiši. Komandu vērtējumā pārliecinoši izcīnīta 1.vieta. Dāvis Ūdris 1.vietā tāllēkšanā un 2.vietā lodes grūšanā, Aleksandrs Strikaitis 1.vietā barjerskriešanā un 2.vietā šķēpa mešanā, Miks Oskerko 1.vietā šķēpa mešanā un 2.vietā augstlēkšanā un tāllēkšanā, Daniels leitis 2.vietā 1000m skrējienā. Endijs Strazdiņš ierindojās 3.vietā augstlēkšanā.

Sporta skolotājs Andris Šņoriņš


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sports