Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Novada olimpiādes tuvojas noslēgumam 19.03.2012 11:43

Apsveicam!

Valsts olimpiādē matemātikā veiksmīgi piedalījās Krišjānis Roze (12.a) un Roberts Ķēniņš (9.b), skolēnus olimpiādei gatavoja skolotājas I. Ķiršakmene, L. Bieriņa, I. Biedriņa.

Valsts olimpiādē ģeogrāfijā veiksmīgi piedalījās Mārcis Bormanis (12.d), skolotāja A. stāmere.

Ekonomikas olimpiādē veiksmīgi piedalījās Kaspars Prūsis (11.a), Agnese Grahoļska (12.b), Artūrs Himičs (12.d), olimpiādei gatavoja kolotāja I. Sebre.

Vēstures olimpiādē 2. vietu ieguva Artūrs Himičs (12.d), atzinību - Kalvis Pētersons (12.a), veiksmīgi piedalījās arī Alvis Bless (12.c), olimpiādei gatavoja skolotāja A. Grūbe.

Krievu valodas olimpiādē 1. vietu ieguva Sandra Boguša (12.a), atzinību - Roberts Skadiņš (11.b), olimpiādei gatavoja skolotāja K. Leimane.

Novada un valsts mūzikas olimpiādē veiksmīgi piedalījās Anna Terēze Lase (7.b) un Kristīne Znotiņa (11.a), olimpiādei gatavoja skolotājas S. Dāvidsone un S. Lielanse.

Mājturības un tehnoloģiju olimpiādē meitenēm veiksmīgi piedalījās Renāte Strazdiņa (5.), Endija Kalašņikova (6.a), Elīza Jaunzeme (8.a) un Ance Kirilova (8.a), olimpiādei gatavoja skolotāja M. Zīlniece. Mājturības un tehnoloģiju olimpiādē zēniem 1. vietu ieguva Dāvis Ūdris (8.b), 2. vietu ieguva Daniels Pelīte (6.b), olimpiādei gatavoja skolotājs J. Bērziņš. Abi zēni veiksmīgi piedalījās Kurzemes reģiona olimpiādē.

Matemātikas olimpiādē pamatskolai 5. klašu grupā 2. vietu ieguva Lelde Andersone (5.), atzinību - Renāte Strazdiņa, skolotāja L. Bieriņa. 6. klašu grupā atzinību ieguva Roberts Jānis Gaigals (6.a), skolotāja L.Bieriņa, veiksmīgi piedalījās Daniels Pelīte (6.b), Reinis Kālbergs (6.b), skolotāja M. Bašta. 7. klašu grupā atzinību ieguva Ralfs Spirga (7.a) un Anna Ošiņa (7.b), skolotāja M. Bašta, veiksmīgi piedalījās Dana Lāce (7.b), Undīne Skujiņa (7.c), skolotājas L.Bieriņa, M.Bašta, I. Ķiršakmene. 8. klašu grupa veiksmīgi piedalījās Dāvis Ūdris (8.b), skolotāja M. Erķena, un Elīza Jaunzeme (8.a), skolotāja M. Bašta.


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

olimpiādes