Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Nodarbība “No trokšņa līdz skaņdarbam” 16.04.2021 10:26

9. aprīlī Talsu Valsts ģimnāzijas 1.b, 4.a un 4.b klases skolēni piedalījās muzikāli izglītojošā nodarbībā “No trokšņa līdz skaņdarbam”, kuru piedāvāja Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars”. Nodarbības laikā skolēni varēja iepazīties ar Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” arhitektūru un piedalīties atraktīvā nodarbībā, izmantojot mājās gatavotus mūzikas instrumentus. 

Muzikāli izglītojošajā nodarbībā “No trokšņa līdz skaņdarbam” 1.-4. klašu skolēniem tiek dota iespēja palīdzēt Simfoniskajam orķestrim, kurš nonācis sarežģītā situācijā. Tuvojoties koncertam, orķestris ir sapratis, ka viņiem steidzami trūkst kādas latviešu tautasdziesmas pavadījums, tādēļ skolēniem jānāk palīgā. 50 minūšu ilgajā nodarbībā sākumskolēni pielieto jau mūzikas stundās apgūtās zināšanas un turpina iepazīt latviešu tautas mantojumu – tautasdziesmas. Nodarbības otrajā daļā dalībniekiem pievienosies kāds noslēpumains viesis  – Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķis, kurš pastāstīs par savu lomu orķestrī, kā arī iepazīstinās ar sava instrumenta spēli.

Atsauksmes par nodarbību no pedagogiem: “Nodarbība bija izzinoša, darbīga un pārdomāta. Skolēni iepazina, kas ir orķestris, cik dažādi ir mūzikas instrumenti, izspēlēja ritmu, noklausījās mūziķa klarnetes spēli un kopā muzicēja. Pasākums ļoti aizrāva skolēnus. Tas bija izglītojošs un vērtīgs.” 

Latvijas skolas soma finansējums


Pievienotie attēli