Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Nedēļa "Izglītība visiem!" 29.04.2013 20:47

Iepriekšējā nedēļā mūsu skolā viesojās un ar ģimnāzijas jauniešiem un pedagogiem tikās ģimenes psihoterapeite Aina Poiša, kuru uz mūsu skolu uzaicināja psiholoģijas skolotāja Ieva Smildzēja. Ieguvums katram dziļi personisks.

Klases stundā vidusskolēniem bija iespēja izprast darbu IT jomā, tiekoties ar lielas starptautiskas kompānijas "Accenture Latvia recruitment"  pārstāvi Latvijā.

Skolā viesojās arī Latvijas Universitātes studenti, lai iepazīstinātu 10.- 12. klases jauniešus ar studijām Teoloģijas fakultātē un parādītu, ka studijas paver plašas iespjas pētniecībai humanitārajā jomā.

Lai veicinātu arvien labāku sadarbību ar procesa virzītājiem un informētu sabiedrību par izlīguma iespējām un Taisnīguma atjaunošanas pamatprincipiem, Valsts probācijas dienests jau ceturto gadu pēc kārtas organizēja pasākumu „Izlīguma nedēļa”. 26. aprīlī vienpadsmit 9. -11. klašu ģimnāzijas jaunieši devās uz Talsu nodaļu, lai iepazītos ar Probācijas dienesta darbu un izspēlētu izlīguma situācijas. Vairāk par tikšanos šeit.

25. aprīlī ģimnāzijas sociālā pedagoģe Anda Lāce un 7. a klases skolēni Endija Kalašņikova un Renārs Strazdiņš piedalījās Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) organizētajā konferencē „Sapratne un cieņa klasē, skolā un internetā”, kas notika Rīgā un kuras laikā dalībnieki guva aktuālāko informāciju par drošību un atbildību internetā un skolas vidē, kā arī uzzināja vairāk par vardarbības riskiem un to mazināšanas iespējām. Skolotāja saka paldies skolēniem par aktīvu līdzdalību konferencē! Foto no pasākuma galerijā šeit.

25. aprīlī skolotājas Antra Grūbe un Baiba Burkhardte kā mūsu skolas UNESCO ASP projekta darba grupas pārstāves piedalījās UNESCO Asociēto skolu projekta seminārā „Meistarvide izglītībā”, kas notika Valmierā. Dalībnieces ne tikai iepazīnās ar interesantiem skolu pieredzes stāstiem radošās darbības nedēļā "Radi!2013", bet arī svinīgi saņēma skolas starptautisko UNESCO ASP sertifikātu. Vairāk par pasākumu Valmierā UNESCO ASP mājas lapā.

24. aprīlī direktors Gundars Sebris un metodiķe Ilze Kļaviņa prezentēja inovatīvu ideju "Ideju banka TVģ mājas lapā" Microsoft Latvia organizētajā Inovatīvo skolu programmā. Skola saņēma apliecinājumu, ka ir atvērta inovācijām. Tāpēc gaidām ierosinājumus, kā uzlabot dzīvi un sadzīvi skolā no katra, kuru interesē ģimnāzijas pilnveide!

Priecājamies, ka nedēļā, kura rit arī intensīvs mācību darbs, ir bijusi iespēja skolēniem un skolotājiem rast iedvesmu mācīties un strādāt labāk!


Pievienotie attēli