Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

"Neaizliedz, bet aizvieto" 15.11.2023 13:56

14. novembrī "Neaizliedz, bet aizvieto" komanda kopā ar mūsu skolas skolēnu pašpārvaldi devās uz viesu namu "Bezdubeņi", kur notika saliedēšanas pasākums apmācību vadītāja Staņislava Babina vadībā.

Pasākuma mērķis bija iepazīstināt skolēnu pašpārvaldi ar "Neaizliedz, bet aizvieto" projekta ideju un saliedēt viņus, lai turpmākais kolektīva darbs būtu kvalitatīvāks.

Skolēnu pašpārvalde kopā ar "Neaizliedz, bet aizvieto" komandu ne tikai iemācījās strādāt komandās, bet arī ieguva zināšanas par motivāciju, sadarbību un darba efektivitāti, spēlējot dažādas spēles.

Skolēni analizēja, kā mobilās lietotnes piesaista mūsu uzmanību, un izdomāja NEdigitālas alternatīvas. Skolēnu pašpārvaldes komandā 4 populārākās lietotnes bija Instagram, Facebook, YouTube un Snapchat.

Paldies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai un erasmusPlusLV par iespēju realizēt jaunatnes līdzdalības projektu!

Nākamā projekta aktivitāte notiks decembrī mūsu skolas 10.klases skolēniem.#JSPA #ErasmusPlusLV #neaizliedz.bet.aizvieto


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

"Neaizliedz, bet aizvieto" komandas un skolēnu pašpārvaldes saliedēšanās pasākums


Atslēgvārdi

"Neaizliedz, bet aizvieto", Erasmus+, erasmus