Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Mūsu skolas fizikas un inženierzinātņu skolotājs Guntars Ēcis ir viens no 12 skolotājiem Latvijā, kurš iekļauts CERN Baltic Teacher Programme 2023 26.01.2023 09:34

Mūsu skolas fizikas un inženierzinātņu skolotājs Guntars Ēcis ir viens no 12 skolotājiem Latvijā, kurš iekļauts CERN Baltic Teacher Programme 2023 un dosies uz Ženēvu, lai apmeklētu zinātnes centru un piedalītos nodarbībās. Pavasarī gaidīsim skolotāja iespaidus par redzēto un piedzīvoto!

Katru gadu CERN piedāvā dažādas profesionālās pilnveides programmas skolotājiem, lai viņi būtu zinoši par jaunākajiem sasniegumiem daļiņu fizikā un ar to saistītajās jomās un piedzīvotu dinamisku, starptautisku pētniecības vidi. Programmā ir fizikas, inženierzinātņu un skaitļošanas jomas eksperti, tajā ir iekļauta plašs lekciju, ekskursiju klāsts.Atslēgvārdi

CERN Baltic Teacher Programme 2023, CERN