Muskulītis 04.04.2019 20:18

Jau 7 reizi Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās sporta un prāta spēļu turnīrs “Muskulītis”,  tajā piedalījās 13 dažādu skolu komandas no Talsu Valsts ģimnāzijas, Pūņu pamatskolas, Pastendes pamatskolas, Laucienes pamatskolas, Virbu pamatskolas, Stendes pamatskolas, Vandzenes pamatskolas un Kuldīgas Viļa Plūdoņa vidusskolas. Dalībnieki ar azartu piedalījās 10.a klases tiesnešu vadītajās atrakcijās, izmēģināja spēkus cīņā ar TVĢ Balto dāmu, palīdzēja valdniekam uzbūvēt Talsu pilskalnu, meklēja Talsu pilskalna apslēptos dārgumus, atbildēja uz erudīcijas jautājumiem par Talsu pilsētu, fotografējās un darīja daudz dažādu citu uzdevumu. Noslēgumā bija tradicionālā komandu stafete, kur bija nepieciešams gan ātrums, gan nosvērtība un savaldība, lai ātrāk par citiem tiktu galā ar uzdevumu. Šajā atrakcijā vislabāk veicās Pastendes pamatskolas komandai “Ilmārs un brāļi”.

Kopvērtējumā 3. vietu ieguva Pūņu pamatskolas komanda “Bruņurupuči”, 2. vietu  Pastendes pamatskolas komanda “Ilmārs un brāļi”, bet 1. vietā šogad ierindojās Talsu Valsts ģimnāzijas komanda “Pretpoli”. Uzvarētāju trijnieks balvā saņēma TVĢ direktora dāvātās picas.

Lielisku pieredzi dienas garumā guva 10. a klases skolēni, kas vadīja un tiesāja sacensības.

Svarīgākās atziņas pēc spēlēm:

Mūsu klase šādos pasākumos kļūst saliedētāka.

Patika, ka visi mūsējie iesaistījās, mācēja izstāstīt savu spēli dalībniekiem.

Komandas bija saliedētas, daudzas izdomāja taktiku, kā labāk veikt uzdevumus.

Gandarījums pēc labi paveikta darba.

Tagad jūtos drošāk runāt publikas priekšā, iemācījos būt vairāk atklāta un ne tik bailīga komunicēt ar svešiem cilvēkiem.

Jauna pieredze – nekad nebiju ko tādu darījis.

Iepazinu daudz jaunu cilvēku no dažādām pilsētām.

Par pasākuma fotogrāfijām paldies 10.b klases skolniecei Annai Kurčinai, par pēdējā brīža situācijas glābšanu 11.a klases skolniecei Montai Megijai Učelniecei, par erudīcijas jautājumiem sakām paldies sk. Antrai Grūbei un sk. Mārtiņam Dannem, par palīdzību materiālu sagādāšanā skolas saimniecei Antrai Kalniņai.

Rezultātu tabula pielikumā.

Uz tikšanos nākamajās Muskulīša spēlēs!

Spēles organizatoru vārdā skolotāja Inguna Paleja

Pievienotās galerijas

Muskulītis 2019

Fotostūrīša bildes no "Muskulītis 2019"