"Muskulītis 2018" rezultāti 15.04.2018 17:08

13.aprīlī Talsu Valsts ģimnāzijā notika jau tradicionālās 8. un 9. klašu skolēnu sporta un prāta spēles “Muskulītis 2018”. 12. klases skolēnu veidotos pārbaudījumus veica 11 komandas no Virbiem, Pūņām, Talsu pamatskolas, Stendes, Sabiles, Vandzenes, Laucienes un Talsu Valsts ģimnāzijas.

Skolēni komandā palīdzēja pārvietot saražoto “Talsu rituļa” produkciju, atjaunot Latvijas televīzijas torni, izbrist “Laimas” šokolādes upi, šķērsot mīnu lauku Tīreļpurvā, atbildēt uz ļoti grūtiem jautājumiem par Latviju, izdziedāt Latviju, sadarboties, pūšot bumbiņu pa labirintu, un paveikt pavisam 12 interesantas darbības spēļu laikā.

Komandu mājasdarbi bija plakāti ar veltījumu Latvijai simtgadē. Par labāko tiesnešu komanda atzina Sabiles komandas veikumu. Plakāti nākamajā nedēļā priecēs ģimnāzijas kolektīvu 2. stāva gaitenī.

Spēļu noslēgumā tika apbalvoti dalībnieki un uzvarētāji:

1.vieta- Vandzenes pamatskolas komanda,

2.vieta- Laucienes pamatskolas komanda,

3. vieta- Pūņu pamatskolas komanda.

Spēles ir lielisks veids jautri un atraktīvi pavadīt laiku, izkustinot gan fiziskos, gan prāta muskuļus.

Paldies tiesnešu komandai – Talsu Valsts ģimnāzijas divpadsmito klašu skolēniem un īpaši galvenajai tiesnesei  Rūtai Amsterei!

/Skolotāja Inguna Paleja/

Muskulītis 2018