Muskulītis 2013 18.04.2013 09:24

"Muskulītis 2013" pulcēja jauniešus no Laucienes pamatskolas, Dundagas vidusskolas, Virbu pamatskolas, Kolkas pamatskolas, Laidzes pamatskolas, Talsu pamatskolas, Pastendes pamatskolas un ģimnāzijas. Uzdevumi prasīja no skolēniem gan fizisku spēku, gan asu prātu. Noslēgumā visas komandas saņēma balvu - uzslavas un Stenders picu. Prāta spēļu komplektu un diplomu par 1. vietu saņēma ģimnāzijas 9. a klase, diplomu par 2. vietu - ģimnāzijas 9. b klase, diplomu par 3. vietu - Laucienes pamatskola, savukārt Virbu pamatskola saņēma spēļu komplektu kā draudzīgākā komanda. Paldies komandām!

Sakām lielu paldies spēļu galvenajām tiesnesēm un spēļu organizētājām - Annijai Krūmiņai (11.a) un Kristīnei Lauvenšteinei (11.a).

Paldies arī komandai, kas spēli 'Muskulītis 2013" projektu nedēļā saplānoja, - Dagnei Zariņai (10.), Martai Annai Boterei (10.), Signei Blumbergai (10.), Annijai Admidiņai (11.a), Reinim Saknem (11.a), Robertam Brālim (10.), Tomam Donim (10.).

Sakām paldies arī skolēniem no 10.,11.a, un 11.b klases, kuri iesaistījās spēles organizēšanā un tiesāšanā. Ceram, ka pica garšoja! :)

Paldies skolotājiem: Jānim Bērziņam par spēlēm nepieciešamā inventāra darināšanu un Ingunai Palejai par spēles organizatoru komandas vadīšanu.

Talsu TV videosižets.

Pievienotās galerijas