Mūsējie ZZ čempionātā 15.05.2012 10:26

Ventspilī prāta un sporta spēlēs savā starpā sacentās 24 Ziemeļkurzemes skolu komandas. Starp tā 2. vietu un iespēju piedalīties ZZ Čempionāta finālā Rīgā ieguva 10. a klase. Apsveicam!

Stāsta 10. a klases audzinātāja Anda Šņoriņa: "Es pati biju diezgan satraukusies par šo pasākumu, bet 10 klases skolēni bija ļoti pozitīvi noskaņoti. Kaut kā īpaši uz labu vietu mēs nebijām noskaņojušies, vienkārši baudījām pasākumu. 2 meitenes uzrakstīja vārdus mājas darbam - ZZ čempja himnai, iemācījāmies, nodziedājām, un labi mums himnu novērtēja. Tā kā mums nebija paredzēta nauda pilnīgi vienādam apģērbam, tad vienojāmies ģērbties kā hipiji - par mieru un mīlestību. Īpašu balvu par to nedabūjām, bet mūs pamanīja :) Vislabāk mums veicās uzdevumos, kas prasīja veiklību un ātrumu, un arī precizitāti. Ieguvām pat vienu vislabāko rezultātu no visiem - labirintā, kur 10 cilvēkiem bija jātur planšete ar labirintu un caurumiem, pie tam no sākuma līdz galam nedrīkstēja ielaist bumbiņu caurumā. Tā bija zināma spriedze un milzīga sastrādāšanās. Grūtāk mums veicās ar "klusajiem telefoniem", kur jādod norādījumi par figūru, kuru veido klucīši, 7 cilvēkiem. Tā kā tur jāklausās un mierīgi jāgaida, tad 10. a tur tik labi negāja, mums labāk padodas skaļi un ātri. Un tagad 26.maijā uz finālu Rīgā. Lai mums izdodas tikt pie balvām!"

Par savas klases dalību ZZ čempionātā stāsta 11.a klases audzinātāja Inguna Paleja: "Tā kā šoreiz brauciens bija brīvdienā, tad aizbraukušie tiešām ir klases patrioti. Pavisam citā vidē sapratām, ka labi nostartēt var arī tad, ja līdzi ir tikai 3 klases zēni. Fantastiska bija komandas kapteine Krista Pūcīte. Man no viņas jāmācās kā sacensību gaitā savākt komandu, apsēdināt aplītī uz grīdas un apspriest turpmāko stratēģiju. Ļoti tika piedomāts pie tā, lai katrs atbraukušais komandas dalībnieks tiktu piedalīties kādā no sacensībām. Sajūtas ir fantastiskas tad, kad Tevi nominē kādai balvai: mēs šoreiz dabūjām Ādažu čipsu balvu."

Pievienotās galerijas

Mūsējie ZZ čempionātā