Mūsējie SMU Nacionālajā finālā 17.04.2012 16:12

Firmas "Zaņ-Aņ" dibinātājas ir 11.b klases skolnieces Annika Gēgermane un Zane Birzniece. Jaunietes nodarbojas ar dažādu aksesuāru izgatavošanu, un viņu vēlme ir padarīt sieviešu ikdienu krāsaināku, bet darbības moto - „Nebaidies izcelties!” Jaunās uzņēmējas ar savu ražojumu – iefilcētām ziepēm – Ziemassvētku gadatirgū ieguva nomināciju „Inovatīvs produkts”. Bet 13. aprīlī meitenēm angļu valodā bija jāprezentē savs uzņēmums, produkcija, finanšu rādītāji un sadarbības prasmes, kā arī sava biznesa ideja jāaizstāv paneļintervijā ar Latvijā pazīstamiem uzņēmējiem un biznesa aprindu cilvēkiem. Tālāk jau sekoja darbs sava uzņēmuma stendā, pārdodot savus ražojumus, kā arī sniedzot atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem.

14. aprīlī uz Rīgu devās jau 4 ģimnāzijas SMU – „Zaņ-Aņ”, „Vintage”, „Rone”, „Unicorn & Co” -, lai piedalītos pavasara gadatirgū Ķīpsalā.

Jaunieši atzina, ka jebkura dalība SMU pasākumos ir iespēja gūt jaunu pieredzi, kas noderēs praktiskajā uzņēmējdarbībā.

Ieva Sebre, ekonomikas un komerczinību skolotāja

pasākumi