Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Mārtiņdienas tirdziņa ietvaros norisinājās arī mūsu skolnieces Janas Ozolnieces lolotais labdarības projekts 10.11.2023 21:23

Mārtiņdienas tirdziņa ietvaros norisinājās arī mūsu skolnieces Janas Ozolnieces lolotais labdarības projekts. Paldies Janai un viņas brīvprātīgo komandai par burvīgo ideju!

Projekta autore Jana raksta:

“Vēlamies izteikt lielu pateicību par katra ieguldījumu un atbalstu mūsu šodienas pasākumā. Jūsu ziedojumi un atbalsts ir ļoti novērtēts! Kopā esam saziedojuši 172.67 euro, tās ir veselas 107 porcijas ar sildoši gardu zupu!

Pateicamies Hoby&Art par radošo darbnīcu sponsorēšanu, kas radīja burvīgas iespējas bērniem un pieaugušajiem izpaust savu radošumu. Jūsu devums nodrošināja neaizmirstamus un iedvesmojošus brīžus mūsu pasākumā.

Lielu pateicību arī vēlamies izteikt "Ballīte ballītē" par sponsorēto tējas dzeršanu lasītavā, kas ļāva mums radīt siltu atmosfēru pasākuma laikā.

Tāpat liels paldies Talsu Komersantu Klubam par loterijas sponsorēšanu, kas piešķīra pasākumam papildu spilgtumu. Jūsu devums bija būtisks, lai veicinātu labdarību un sagādātu prieku visiem, kas piedalījās.

Nobeigumā vēlamies pieminēt mūsu talantīgos māksliniekus - Sabiles Ogas un AuTre, kuri ar savu radošumu iepriecināja un iedvesmoja mūs visus.

Jūsu atbalsts ir bijis nenovērtējams, un mēs esam pateicīgi par jūsu dāsnumu un labo sirdi, kas padarīja mūsu pasākumu tik īpašu un veiksmīgu. Bez jūsu atbalsta tas nebūtu bijis iespējams.

Ar vislielāko pateicību

Jana Ozolniece”


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

labdarība, labdarības projekts, projekta darbs