Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā 19.05.2022 21:58

4. klašu skolēniem skolā tiek realizēts projekts "Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību skolā", kura mērķis ir nodrošināt iespēju skolēnam kvalitatīvi un jēgpilni apgūt ceļa satiksmes noteikumus. Skolēnu zināšanas ir ieguvums pašam skolēnam un sabiedrībai kopumā, jo  velosipēdists daudz labāk izpratīs kopīgās satiksmes nosacījumus un varēs viegli atrast savu vietu tajā.

Visa mācību gada garumā 4. klašu skolēni apguva gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās braukšanas prasmes. Skolēni piedalījās sacensībās "Jauno satiksmes dalībnieku forums", kuras tika rīkotas Talsu CSDD apkalpošanas centrā. Sacensībās skolēniem bija jādemonstrē savas braukšanas prasmes, zināšanas satiksmes noteikumos, velosipēda tehniskajā uzbūvē un kā sniegt Pirmo palīdzību nelaimes gadījumā.

Mācību gada noslēgumā skolēni kārtoja eksāmenu un ieguva velosipēda vadītāja apliecību.

#braucdroši

Projekta vadītāja skolā